Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.10.2010

Konečně jsem si koupil nový program na úpravu videa. Pro vás to znamená, že jsem vám mohl přidat nová videa z našich dalších neoficiálních závodů. Konaly se 24. 10. v Dubňanech. Tentokrát jsme jeli čtyři, ale medaili přivezl jen Jirka Němec za skvěle zvládnutý jumping. Já a Pavel Kuchař jsme se sice snažili, ale chybička se vloudí :) Budeme pořádně trénovat a snad jim to příště nandáme :)

Musím ještě pochválit organizátory závodu, měli vše perfektně připraveno a zvládnuto. Dokonce i počasí objednali skvělé! Díky za krásný den :)

 

30.9.2010

V úterý 28.9. jsme vyrazili na neoficiální závody agility do Veselí nad Moravou. Jelo nás 5 z Hustopečí (Iveta Podloucká, Pavel Kuchař, David Janíček, Katka Bednářová, Erika Ševčíková) a na místě se k nám připojila Maruška Ullmannová.Počasí bylo nic moc, pršelo a byla zima, ale nálada panovala skvělá. Závody se nám vydařili a přivezli jsme i nějaké medaile. Pavel Kuchař získal v součtu obou běhů druhé místo. Iveta Podloucká běžela s dvěma psy. Se svým psem a obsadila čtvrté místo, a s mojí borderkou vyhrála třídu mladých psů. Ostatní sice na bedně nestáli, ale za své výkony se určutě nemusí stydět. Je vidět, že pravidelnétréninky nesou své ovoce! V neděli na tréninku se domluvíme jestli 23.10.2010 pojedeme na závody do Dubňan.

 

9.9.2010

Dovoluji všechny milovníky psů pozvat na Voříškiádu, která se koná dne 19. září 2010 v Mikulově. Náš klub vám tam předvede ukázky agilit, potkáte určitě spoustu krásných pejsků a milých lidiček.

Také se 4 naši členové přihlásili na závody v agility konané ve Veselý nad Moravou 28.9.2010, tak nám držte palečky :)


31.8.2010

V něděli se vštšina z nás vrátila z tábora věnovanému hlavně agility. Tábor proběhl 22. - 29.8. v areálu MSKS ve Zbraslavi. Věnovali jsme se hlavně zdokonalení našich pejsků v agiliy, ale procvičili jsme je i v poslušnosti a vyzkoušeli jsme i základy tance a frisbee. Dokonce jsme (někteří úplně poprvé) vyzkoušeli obrany.
Sešla se tu dobrá parta lidí, kteří si tábor výborně užili. A po týdnu intenzivního tréninku musím říci, že bylo vidět na psovodech i jejich miláčcích velký pokrok. Který určitě zúročíme na závodech ve Veselí nad Moravou 28.9.2010 kam se něktěří chystáme vyrazit.
Do fotogalerie přidám fotky z tábora, můžete tak nasát skvělou atmosféru :)

 

30.4.2010

Dnešní trénink byl trošku netradiční, protože se pálily čarodějnice. V centru volného času samozřejmě nechyběl táborák, špekáčky a spousta akcí pro děti. Lidiček se sešlo hodně, a samozřejmě je zajímalo co to tam vyvádíme. Takže jsme měli o publikum postaráno. Bylo nádherné počasí, takže můžu jen konstatovat, že dnešek se nám náramně povedl.Ve fotogalerii je pár fotek, tak koukněte .

 

2.4.2010

Přidány nové fotky z dnešního tréninku.

 

16.3.2010

Dnes jsem přidal pár fotek. Jsou sice z loňského léta, ale aspoň budete mít představu co se bude dít. Fotky jsou z cvičiště kynologického klubu Hustopeče, kde jsme začínali. Jakmile budou fotky novější určitě se s vámi o ně podělím.

 

7.3.2010

Dnes jsme se sešli poprvé v tomto roce. Konečně se rozpustil sníh a dovolil nám oprášit překážky, tunely i slalom. Pejsci byli nadšení a vůbec na sobě nedali znát několika měsíční přestávku.Tak můžeme jen doufat, že se počasí umoudří a mi už se budeme moci trénovat pravidelně .